Skip to main content

Program lojalnościowy

Regulamin programu lojalnościowego dla kliniki konopnej Cannatherapy:

 1. Zniżka za polecenie pacjenta: osoba polecająca otrzymuje 50% rabatu na swoją najbliższą wizytę w naszej klinice. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest przedstawienie imienia i nazwiska osoby, która została polecana.

   

 2. Osoba polecająca naszą klinikę znajomemu, który został naszym pacjentem, otrzymuje 50% zniżki na najbliższą wizytę recepturową. Natomiast co istotne, jeśli klinika zyska np. 3 nowych pacjentów, od jednej osoby polecającej, ta osoba otrzymuje od kliniki 3 x 50% rabatu, na 3 następne wizyty online w klinice.

   

 3. Warunki uczestnictwa: program jest dostępny wyłącznie dla pacjentów korzystających z usług kliniki Cannatherapy. Osoba polecająca musi być aktualnym lub byłym pacjentem naszej kliniki (wymagana jest karta pacjenta).

   

 4. Korzystanie ze zniżki: rabat w wysokości 50% zostanie naliczony podczas płatności za wizytę w klinice. Rabat nie łączy się z innymi promocjami ani rabatami oferowanymi przez Cannatherapy.

   

 5. Okres obowiązywania: program lojalnościowy obowiązuje od daty publikacji regulaminu na stronie Cannatherapy.pl, do jego odwołania.

  Dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zachęcamy do polecania naszej kliniki znajomym.