Skip to main content

Klinika medycznej marihuany

Wiedza i doświadczenie

CannaTherapy to klinika terapii Medyczną Marihuaną. Trzon naszego zespołu tworzy grono zwolenników terapeutycznego wykorzystania Marihuany w medycynie. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu medycyny i leczymy szerokie spektrum chorób, wykorzystując skuteczność kannabinoidów.

Mając fachową wiedzę, nieustannie poszerzając zakres kompetencji, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom kompleksowe leczenie wiodące, jak i w formie wsparcia terapii głównej. Skuteczność działania kannabinoidów została potwierdzona w terapii wielu schorzeń, zwłaszcza w leczeniu przewlekłego bólu i wsparcia w terapii nowotworowej. Jest też z powodzeniem wykorzystywana do łagodzenia negatywnych efektów leczenia farmaceutykami, spastyczności w przebiegu chorób neurologicznych, a także jako wsparcie leczenia chorób psychicznych, endokrynologicznych, dermatologicznych, gastrologicznych.

Michał Marciniak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Praktyk o wysokich kompetencjach, doceniany przez pacjentów za swoje empatyczne podejście i i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z troską o najwyższą jakość opieki.

Jestem doświadczonym lekarzem, na co dzień pracuję w przychodni POZ oraz prywatnej klinice medycznej MMClinic, której jestem założycielem i pomysłodawcą. Z medyczną marihuaną jestem związany od początku praktyki lekarskiej, ukończyłem w tym zakresie indywidualne szkolenie Panaxia Pharmaceutical Industries w Izraelu. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i seminariach z zakresu leczenia medyczną marihuaną by jak najlepiej pomagać pacjentom.

 W swojej codziennej praktyce pomagam w zakresie leczenia przewlekłego bólu, nerwicy, chorób cywilizacyjnych, bezsenności oraz wspieram  w terapii nowotworowej. Pomagam pacjentom poprawić jakość i komfort ich życia.