Klinika medycznej marihuany

Wiedza i doświadczenie

CannaTherapy to klinika terapii Medyczną Marihuaną. Trzon naszego zespołu tworzy grono zwolenników terapeutycznego wykorzystania Marihuany w medycynie. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu medycyny i leczymy szerokie spektrum chorób, wykorzystując skuteczność kannabinoidów.

Mając fachową wiedzę, nieustannie poszerzając zakres kompetencji, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom kompleksowe leczenie wiodące, jak i w formie wsparcia terapii głównej. Skuteczność działania kannabinoidów została potwierdzona w terapii wielu schorzeń, zwłaszcza w leczeniu przewlekłego bólu i wsparcia w terapii nowotworowej. Jest też z powodzeniem wykorzystywana do łagodzenia negatywnych efektów leczenia farmaceutykami, spastyczności w przebiegu chorób neurologicznych, a także jako wsparcie leczenia chorób psychicznych, endokrynologicznych, dermatologicznych, gastrologicznych.

Wykwalifikowany personel

Naszym głównym celem jest zapewnienie Pacjentom łatwego dostępu do terapii opartej na produktach konopnych. W CannaTherapy pracuje wykwalifikowany i przeszkolony personel, doświadczony w zakresie prowadzenia indywidualnych terapii Medyczną Marihuaną. Podczas wizyty lekarz przeprowadza dokładne badanie i wywiad medyczny, na podstawie którego kwalifikuje Pacjenta do odpowiedniej formy terapii.

Chcąc zapewnić jak najlepszą opiekę jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Pacjentów, wspieramy wiedzą i służymy fachową poradą. Poza leczeniem zajmujemy się również propagowaniem wiedzy i edukacją z zakresu wykorzystania kannabinoidów w lecznictwie oraz uświadamianiem społeczeństwa w temacie skuteczności, a przede wszystkim bezpieczeństwa tej formy terapii.

Zachęcamy do konsultacji on-line lub w naszym gabinecie.

Adres

ul. Strachowskiego 32,
52-210 Wrocław, Polska

Godziny wizyt

poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
sobota - niedziela: 9:00-16:00


© Canna Therapy. All rights reserved.
webdesign: Agencja.Space.
Przeglądając naszą stronę akceptują Państwo naszą Politykę prywatności.