Skip to main content

Marihuana medyczna Katowice – wszystko co musisz wiedzieć o pozyskaniu recepty

Marihuana medyczna Katowice – wszystko co musisz wiedzieć o pozyskaniu recepty

Marihuana medyczna Katowice – wszystko co musisz wiedzieć o pozyskaniu recepty

Medyczna marihuana to rodzaj marihuany, którą możesz stosować w leczeniu niektórych schorzeń. Medyczna marihuana może pomóc złagodzić objawy wielu problemów zdrowotnych, które możesz mieć. Najlepszą rzeczą w medycznej marihuanie jest to, że nie jest ona uzależniająca i nie ma żadnych skutków ubocznych.

Medyczna marihuana to marihuana i kannabinoidy, które są zalecane przez lekarzy dla ich pacjentów

Medyczna marihuana to marihuana i kannabinoidy, które są zalecane przez lekarzy dla swoich pacjentów. Marihuana może być stosowana do łagodzenia bólu, poprawy nastroju i zwiększenia apetytu. Jest to bardzo elastyczna opcja leczenia, która może być stosowana na wiele różnych sposobów.

Marihuana pochodzi z rośliny konopi indyjskich. Głównym aktywnym związkiem chemicznym w konopiach jest THC (delta-9-tetrahydrokannabinol). Ale inne substancje chemiczne znajdujące się w konopiach mogą mieć również zastosowanie medyczne.

Jak stosuje się medyczną marihuanę?

Medyczna marihuana może być przyjmowana doustnie, wdychana jako para lub produkt bezdymny (jak pastylki), nakładana na skórę w postaci kremu lub maści, i/lub wstrzykiwana do żyły lub mięśnia.

Jakie są niektóre z możliwych skutków ubocznych medycznej marihuany?

Niektóre osoby doświadczają skutków ubocznych podczas stosowania medycznej marihuany. Te efekty uboczne obejmują:

  • uczucie zawrotów głowy lub zmęczenia

  • uczucie niepokoju lub paranoi (uczucie bycia obserwowanym)

  • mdłości (uczucie choroby w żołądku)

Medyczna marihuana Katowice na uśmierzenie bólu

Dobrą rzeczą w używaniu medycznej marihuany do łagodzenia bólu jest to, że nie ma ona żadnych skutków ubocznych. Medyczna marihuana może pomóc zmniejszyć ból w twoim ciele bez konieczności martwienia się o uzależnienie lub inne problemy związane z używaniem leków na receptę. Istnieje wiele różnych sposobów, w których możesz używać medycznej marihuany do uśmierzania bólu, takich jak palenie jej, wapowanie lub stosowanie jej miejscowo na skórę.

Medyczna marihuana w łagodzeniu lęków i stresu

Jeśli cierpisz z powodu lęku lub stresu, używanie medycznej marihuany może być dla Ciebie korzystne, ponieważ pomoże ona zmniejszyć te uczucia w Twoim ciele, pozwalając Ci się łatwiej zrelaksować. Może to być szczególnie przydatne, jeśli cierpisz na stres związany z pracą lub innymi sytuacjami, w których musisz zachować spokój i opanowanie, aby poradzić sobie z każdą sytuacją.

Lista schorzeń, które kwalifikują się do medycznej marihuany zmienia się z czasem

Marihuana jest stosowana w leczeniu wielu różnych schorzeń. Lista warunków, które kwalifikują się do medycznej marihuany, zmienia się w czasie. Lista ta obejmuje np.:

  • Przewlekły ból
  • Nudności i wymioty z powodu leczenia chemioterapią raka
  • Napady z powodu epilepsji lub innych zaburzeń neurologicznych
  • Lęk i depresja
  • Jaskra
  • Ulga w chorobie nowotworowej
  • Ból związany ze stwardnieniem rozsianym

Czy medyczna marihuana (Katowice) uzależnia?

U osoby, która używa marihuany codziennie przez długi czas, może rozwinąć się fizyczne uzależnienie od niej. Jednak według badań przeprowadzonych przez naukowców z Columbia University Medical Center’s Mailman School of Public Health, nie ma wyraźnych dowodów na to, że medyczna marihuana powoduje trwałe szkody dla zdrowia psychicznego.

Jednakże, jak każdy inny narkotyk, marihuana może wywoływać objawy odstawienia, takie jak drażliwość i bezsenność, kiedy ktoś przestaje jej używać po dłuższym stosowaniu.

Medyczna marihuana w Katowicach jest łatwiejsza do zdobycia niż myślisz

W Katowicach dostaniesz również medyczną marihuanę w niektórych, wybranych aptekach. Jednak na medyczną marihuanę niezbędna jest recepta. Może ją wypisać Twój lekarz prowadzący, jednak nie wszyscy lekarze są chętni na taką formę leczenia. Dlatego z pomocą przychodzi CannaTherapy, gdzie możesz umówić się na wizytę z lekarzem online i dostać receptę na medyczną marihuanę.

Lista aptek w Katowicach realizujących recepty na medyczną marihuanę

Jest wiele aptek w Katowicach, gdzie można zrealizować receptę na medyczna marihuanę. Lista aptek jest na bieżąco aktualizowane o kolejne punkty. Obecna lista dostępna jest pod adresem:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/100243/cannabis-flos-thc-20-cbd-1-aurora-marihuana-lecznicza-medyczna/apteki/w-katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *