Skip to main content

Vape THC 80% – ekstrakt do waporyzacji extractum purum 80%

Vape THC 80% – ekstrakt do waporyzacji extractum purum 80%

Vape THC 80% – ekstrakt do waporyzacji extractum purum 80%

Vape THC 80% to ekstrakt do waporyzacji extractum purum 80%. Jest to surowiec farmaceutyczny, który występuje pod postacią oczyszczonego ekstraktu medycznej marihuany. Z uwagi na zawartość THC preparat wykazuje działanie psychoaktywne. Lek ten stosowany jest w walce z takimi dolegliwościami jak m.in. nudności, zaburzenia apetytu, spastyczność mięśni, epilepsja oraz przewlekły ból. W ekstrakcie nie ma dodatkowych składników.

Co to jest Vape THC 80%?

Vape THC 80% to oczyszczony ekstrakt przeznaczony do waporyzacji. Jest on produkowany z zarejestrowanych surowców farmaceutycznych. Na próżno szukać w nim dodatkowych substancji pomocniczych i rozpuszczalników. W procesie ekstrakcji susz oczyszczony zostaje ze zbędnych substancji, w tym wosku i chlorofilu. W wyniku tego procesu pozyskiwany jest produkt o wysokim stężeniu THC (aż 80 proc.), który dodatkowo zawiera inne kannabinoidy, terpeny i flawonoidy. To zatem ekstrakt o pełnym spektrum fitozwiązków. Już niewielka ilość preparatu, pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów terapeutycznych.

Podczas waporyzacji – w zależności od organizmu – wchłaniane jest ponad 70 proc. substancji aktywnych. Warto pamiętać o tym, że podczas palenia jest to jedynie ok. 20 proc. Dodatkowo podczas palenia do dróg oddechowych dostają się niebezpieczne substancje. Uniknąć tego można, wybierając waporyzację.

Vape THC 80% extractum purum jest lekiem recepturowym pozyskanym z suszu zarejestrowanego w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W 0,9 ml preparatu znajduje się 793,6 mg THC. W przybliżeniu jest to ok. 80 proc. THC.

Jak działa Vape THC 80%?

Ekstrakt ma to do siebie, że po jego waporyzacji na efekt terapeutyczny nie trzeba długo czekać. Może być on odczuwalny nawet po 30 sekundach. Największe stężenie THC w osoczu osiągane jest od 3 do 10 minut po rozpoczęciu inhalacji. Jest to szczególnie ważne, jeżeli pacjent chce osiągnąć szybki efekt i złagodzić uciążliwe objawy, w tym ból czy napięcia mięśniowe. Działanie utrzymuje się do 3-4 godzin po zakończeniu inhalacji. Intensywność spada wraz z upływem czasu.

Jakie korzyści płyną z waporyzacji medycznej marihuany?

Stosowanie Vape THC 80% niesie za sobą szereg wymiernych korzyści. Wśród najważniejszych z nich należy wymienić m.in.:

  • szybkie działanie przeciwbólowe i rozluźniające,
  • łagodzenie bólów migrenowych,
  • poprawa jakości snu,
  • ułatwienie zasypiania,
  • łagodzenie objawów spastyczności mięśniowej,
  • łagodzenie nudności i wymiotów,
  • pobudzenie apetytu,
  • poprawa nastroju,
  • działanie przeciwzapalne, również w przypadku ostrych stanów zapalnych,
  • stosowany jest także jako wsparcie leczenia onkologicznego, w tym łagodzenia efektów ubocznych chemioterapii.

Vape THC 80% jest łatwy w stosowaniu. Poręczna forma sprawia, że można go waporyzować niemalże w każdej sytuacji. Podczas aplikacji powstaje niewielka ilość niemal bezwonnej pary.

Kto może korzystać z Vape Penów w Polsce?

Istotnym pytaniem podczas omawiania korzyści płynących ze stosowania Vape THC 80% jest to dotyczące tego, kto może legalnie korzystać z Vape Penów w Polsce? Jest to forma terapeutyczna, która jest zarezerwowana wyłącznie dla pacjentów medycznej marihuany. Obecnie nie ma mowy o tym, aby korzystali z niej użytkownicy rekreacyjni. Oznacza to, że jedynym miejscem, w którym można pozyskać preparat, jest apteka. Konieczne jest wcześniejsze uzyskanie recepty od lekarza.

Vape Peny a susz z medycznej marihuany

Vape Peny wykazują większą biodostępność w porównaniu do suszu z medycznej marihuany. Należy również zwrócić uwagę, że para jest gęstsza niż w przypadku waporyzacji suszu. Vape Peny wykazują większą wydajność. Szacuje się, że ekstrakt o stężeniu THC na poziomie 80 proc. wymaga cztery razy mniejszej dawki niż susz konopny bogaty w ten składnik. Dodatkowo dzięki zawartości kannabinoidów i terpenów Vape THC daje więcej wymiernych korzyści. Dzieje się tak za sprawą tzw. efektu synergii. Pacjenci uważają również, że Vape Peny pozwalają delektować się bogatszym smakiem medycznej marihuany niż w przypadku suszu.

Jakie działania niepożądane wywołuje medyczna marihuana?

Z uwagi na wysoką zawartość THC u niektórych pacjentów mogą pojawić się pewne objawy niepożądane. Ich ryzyko wzrasta w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki preparatu. Wśród działań, które mogą się pojawić, wymienia się: uczucie niepokoju, paranoję, problemy z koncentracją oraz przyspieszona akcja serca. Ponadto może wystąpić kaszel i drapanie gardła, co ma bezpośredni związek z formą przyjmowania medycznej marihuany. Objawy te ustępują po pewnym czasie od zakończenia inhalacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *