Skip to main content

Sourdough 29% THC Aurora

Sourdough 29% THC Aurora

Sourdough 29% THC Aurora

Aurora Deutschland GmbH, jeden z głównych producentów medycznych konopi w Kanadzie, wprowadza na rynek dwa nowe odmiany. Sourdough o zawartości 29% THC i Farm Gas o zawartości 27% THC są kolejnymi uzupełnieniami oferty marki Aurora, dając pacjentom jeszcze większą różnorodność wśród dostępnych na polskim rynku produktów konopnych.

Charakterystyka odmiany

Sourdough 29% THC Aurora -odmiana ta jest hybrydą z przewagą indica i zawiera 29% THC i mniej niż 1% CBD. Jest to jedna z najpotężniejszych odmian w ofercie firmy Aurora i rekomendowana wyłącznie dla pacjentów preferujących silne odmiany indica. Charakteryzuje się wyrazistymi aromatami kwaśnego ciasta i benzyny. Genetyka Weeddin Cake i Sour Diesel nadaje jej unikalny profil, a jej duże, zielone pąki są ozdobione fioletowymi refleksami.

Terpeny w Sourdough

Kluczowe terpeny, takie jak limonen i kariofilen, są cenione ze względu na ich właściwości łagodzące ból, przeciwzapalne i przeciwlękowe. Dzięki nim osoby cierpiące na zaburzenia snu, stres czy depresję mogą odczuć ulgę w swoich dolegliwościach.

Charakterystyka Sourdough

Odmiana Sourdough, oferowana przez Aurorę, jest jedną z najbardziej pożądanych ze względu na swoje duże, leśno-zielone kwiaty z fioletowymi akcentami i gęste pokrycie trichomami. Produkt ten, podobnie jak Farm Gas, jest dostępny w postaci suszu do waporyzacji i producent zaleca rozważne stosowanie tej odmiany konopi. Zaczynając od niskich dawek i śledząc efekty przed ewentualnym zwiększeniem ilości spożywanego produktu.

Aurora Gmbh Deutschland

Aurora Gmbh jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów konopnych i innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych. Od lat firma ta dostarcza na rynek różnorodne odmiany marihuany, które są wykorzystywane w celach medycznych. Jednym z jej flagowych programów jest Aurora Craft, dzięki któremu można uzyskać dostęp do limitowanych i unikalnych odmian konopi o wysokim standardzie hodowli. Ten program oferuje nie tylko produkty z wysoką zawartością THC, ale także bogate w terpeny i wyjątkowe właściwości sensoryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *