Skip to main content

Amnesia Haze 20% THC od Medezin

Amnesia Haze 20% THC od Medezin

Amnesia Haze 20% THC od Medezin

Już wkrótce w polskich aptekach będzie dostępna nowa, bardzo długo wyczekiwana przez pacjentów odmiana medycznej marihuany – Amnesia Haze 20% THC (Desert Flame). Znajduje się ona w rejestrze leków jako Cannabis Flos THC 20% CBD 1% (Medezin), jako kolejna hybrydowa odmiana dla pacjentów. Debiut Amnesii jest planowany na półkach aptecznych jeszcze w tym miesiącu, a producentem jest firma Medezin.

Amnesia Haze 20% THC (Desert Flame)

Ta odmiana jest wyjątkową hybrydą dominującą sativą, skomponowaną z trzech różnych genetyk: G13, Neville’s Haze oraz Afghan Landrace. Nie tylko poprawia nastrój i dodaje energii, ale również wywołuje przyjemną euforię. Zawiera 20% THC i 1% CBD. Jej smak jest słodki z nutami cytrusowymi i ziemi.

Główne cechy odmiany Amnesia Haze 20% THC od Medezin:

Desert flame z ang. ozacza „płomien pustyni”
Zawartość THC: 20%, CBD: 1%
Genotyp: hybryda z dominacją sativy
Zapach: owocowy z delikatnymi nutami brzoskwini i cytrynowymi, wsparte akcentami sosny

Cannabis Flos 20% THC Desert Flame

Odmiana Amnesia Haze jest jedną z bardziej popularnych odmian konopi indyjskich na rynku, szczególnie wśród miłośników mocnych i aromatycznych odmian. Otrzymała wiele nagród na różnego rodzaju konkursach i imprezach branżowych. Desert Flame jest ceniona za swoją potencję, wyjątkowy smak i aromat. Amnesia Haze od Medezin to odmiana wielokrotnie nagradzana, chociaż dokładna liczba nagród może się różnić w zależności od źródeł. Amnesia Haze zdobyła wiele wyróżnień, m.in. za najlepszy smak, jakość kwiatów czy najwyższą zawartość THC. Renoma Amnesia Haze od Medezin sprawia, że jest często wymieniana wśród sławnych i cenionych odmian konopi indyjskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *