Skip to main content

Farm Gas 27% THC – mocna hybryda

Farm Gas 27% THC – mocna hybryda

Farm Gas 27% THC – mocna hybryda

Farm Gas, także znana jako Specialty #3, to wyjątkowa odmiana z poziomem THC między 24% a 32% oraz niskim poziomem CBD (0-1%). Stworzona przez zespół genetyków i hodowców Aurora Cannabis, ta hybryda Sour Diesel i Girl Scout Cookies wraz z dodatkiem Chemdawg tworzy unikalny produkt o silnym działaniu THC i ciekawym profilu terpenowym.

Farm Gas Aurora charakterystyka

Farm Gas to nowa odmiana hybrydowa z przewagą Indici. Została stworzona przy użyciu programu rzemieślniczego Aurory, który słynie z najwyższej jakości konopi uprawianych według najwyższych standardów. Głównym celem było wyhodowanie kwiatostanów o najwyższej zawartości THC i bogatej gamie terpenów. Farm Gas wyróżnia się charakterystycznym wyglądem – jasne, kolorowe pąki pokryte lepkimi włoskami i intensywna miętowo-zielona barwa z nutami lawendowymi. W jej aromacie wyczuwalne są zapachy nafty, oleju napędowego i gazu, z delikatnym akcentem chemicznym i lekkim owocowym finiszem podkreślonym nutą sorbetu.

Właściwości Farm Gas

Farm Gas wyróżnia się swoim charakterystycznym zapachem, gdzie zapachy nafty, diesla i gazu są uzupełnione delikatnymi nutami chemii i słodko-owocowego finiszu. Odmiana ta wyróżnia się także jasnymi, kolorowymi kwiatami pokrytymi lepkimi trichomami oraz odcieniami jasnej zieleni i lawendy.

Właściwości przeciwzapalne, łagodzące ból i przeciwlękowe czynią go idealnym wyborem dla osób poszukujących naturalnych terapii. Jest również skuteczny w leczeniu zaburzeń snu, stresu i depresji. Aurora Cannabis zaleca pacjentom rozpoczynanie terapii od małych dawek i stopniowe zwiększanie ich w celu odpowiedniego dostosowania do reakcji organizmu – jest to motto „małe kroki, powolne tempo”.

Terpeny w Farm Gas

Wiele osób zmagających się z zaburzeniami snu, stresem czy depresją może doświadczyć ulgi dzięki właściwościom przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwlękowym głównych terpenów – limonenu i kariofilenu. To naturalne substancje, które są wykorzystywane w celach leczniczych.

Aurora Cannabis GmbH

Aurora Cannabis GmbH to niemiecka filia kanadyjskiej firmy Aurora Cannabis, która jest jednym z największych producentów medycznej marihuany na świecie. Firma specjalizuje się w uprawie, produkcji i dystrybucji medycznej marihuany oraz produktów z konopi. Aurora Cannabis GmbH ma siedzibę w Niemczech i działa zgodnie z przepisami dotyczącymi medycznej marihuany w kraju. Oferuje ona różnorodne produkty medycznej marihuany, takie jak kwiaty, oleje, kapsułki i inne formy leków opartych na konopiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *